Правила републікації

Якщо Ви просто читач або читачка, Вам сподобалась наша публікація й Ви хочете поділитись нею в своїх соцмережах чи зі знайомими — ми раді, що стали Вам корисними.

Якщо ж Ви блогер/ка, редагуєте чи наповнюєте ЗМІ — майте на увазі, що всі тексти й візуальні матеріали, розміщені на даному сайті, в нашиз соцмережах і розсилках, є інтелектуальною власністю «Далі буде». В інших випадках власника авторських прав ми вказуємо.

Хочете використати наші матеріали на своїх майданчиках? Це можливо за такими правилами:
1. У випадку матеріалів обсягом до 300 слів дозволяється повне копіювання за умови гіперпосилання на оригінальний матеріал у першому чи другому абзаці публікації. Лінк має бути відкрито для індексації пошуковими мережами.
2. Довші матеріали — а також інтерв’ю, репортажі, авторські колонки й аналітичні статті — можна републікувати лише за умови використання в новій публікації уривку, не довшого за 300 слів. При цьому кількість публікацій на основі одного матеріалу “Далі буде” не обмежується. Кожна така публікація має виконувати вимоги пункту 1.
3. Повне копіювання чи цитування понад 50% тексту матеріалів «Далі буде», зазначених у пункті 2, легальне лише за умови письмового дозволу редакції. Щоб домовитись про нього, напишіть нам на plus@dalibude.com.ua чи надішліть повідомлення на наші офіційні сторінки в соцмережах, які перелічено тут.
4. Недотримання перелічених вище вимог вважатиметься недобросовісним використанням матеріалів «Далі буде» й може потягти за собою відповідальність, передбачену, цивільним, адміністративним чи кримінальним законодавством.

Якщо ж без юридичних формулювань, то — ми більш схильні до співпраці, ніж до ворогування іншими дистриб’юторами контенту. Якщо хтось береться за підняту нами тему й хоче розвинути її — за наявності часу й довіри до Вашого майданчика ми готові навіть поділитись додатковою інформацією, яку дізнались, але не використали в нашому матеріалі. Ми неагресивні й часто дружні. Просто будьте чесними й ви.