Навіщо та як нас підтримувати

«Далі буде» — суто журналістська ініціатива, без «грошових мішків», комерційних компаній чи політичних партій на тлі. З одного боку, це добре — адже ніщо не обмежує свободу проєкту й немає ризику неочікувано опинитись причетними до сумнівних справ чи ініціатив. З іншого ж боку, більшість задуманого в нас не вийде втілити без вас, наших читачів.

Для нас ваша фінансова підтримка — це можливість залучати до проєкту нових людей. Це більше публікацій. Це змога замовити професійні ілюстрації чи фотозйомку й кращі технічні рішення для сайту. Це ресурс для більшої кількості глибоких матеріалів, підготовка яких потребує чимало часу. Це відрядження в пошуках цікавого й цінного для нашої аудиторії. Це більше продуктів у онлайні й офлайні. А також змога впевненіше складати амбітні плани на майбутнє — і втілювати їх.

Ваша підтримка для вас — це більше текстів (і не лише текстів), які якісно повідомляють про нове, надихають, розважають, дають інструменти для дій. Це суспільство, яке має більше якісної інформації про відповіді на виклики сьогодення й майбутнього. Це внесок у розвиток вільної, чесної та якісної журналістики. Це згадка про Вас на нашому сайті (якщо схочете). Це подарунки від нас, а їх чимало різних — від розсилок до мерчу. Детальніше про них — уже в наступному абзаці.

Patreon

Мабуть, найкращий спосіб долучились до підтримки «Далі буде» — стати нашим патроном на міжнародному сервісі підтримки ініціатив Patreon. Внески там регулярні: автоматично на початку кожного місяця з банківської картки списуватиметься заявлена Вами сума (у разі чого, відмовитись від виплат можна в пару кліків). Завдяки регулярним платежам — хай і невеликим — ми зможемо впевненіше планувати майбутнє. Ви ж отримаєте чимало бонусів, які ми пропонуємо суто для наших патронів. Це і розсилка «Великий плюс», яка допомагає почати робочий тиждень легко й натхненно — адже приходить рано вранці в понеділок. І п’ятнична розсилка «High five» з підбіркою текстів, фільмів, сайтів, подій, речей та іншого, відібраного нашою редакцією. І доступ до спільноти друзів «Далі буде», й участь у книжковому клубі, й першочергове отримання наших брендових товарів, і багато різного іншого — залежно від суми Вашого внеску. А незалежно від неї все це буде від душі та настільки якісно, наскільки ми вміємо це робити.

Дізнатись більше про наш Patreon та стати нашим патроном можна ось тут.

Приват / Моно

Є в нас і редакційні картки українських банків. Якщо Вам симпатичніший цей спосіб підтримки, тут усе просто:

ПриватБанк: 5168 7456 0485 9279

Монобанк: 5375 4141 0086 7059

Вдячні Вам і запевняємо: кожна гривня важлива. Кожен внесок цінний. Кожен і кожна, хто нас підтримує, відчутно сприяє розвитку «Далі буде».