Підтримати проект

Ми щодня натрапляємо на десяток вартих публікації тем. Встигаємо відписати, у кращому випадку, п’ять. І це лише ті теми, які знаходять нас. Коли ми починаємо придумувати теми самі, з’являються численні ідеї статей, репортажів, інтерв’ю. Стільки цікавого й корисного – хочеться зробити це все! Але часові, людські та матеріальні обмеження повертають на землю.
Усі внески витрачаються на технічне забезпечення роботи сайту, а також на можливість редактору й журналістам менше часу приділяти підробіткам, а більше – Далі буде. Жодних корпоративів, ніяких брендованих ручок, і в дорогі відрядження ми за ці гроші не їздимо. Витрати – лише на найнеобхідніше.

Скільки взагалі потрібно?
В ідеальному світі базові потреби сайту задовольняли б 30 тисяч гривень на місяць. Знавці створення ЗМІ зрозуміють: це мізерна сума. У світі реальному, втім, ми обходимось меншим ресурсом.

То як краще допомогти?
Якщо в плані грошей, то способи два: разовим чи регулярним платежем через систему ПриватБанку. Для разового, будь ласка, введіть номер своєї банківської картки й суму за цим лінком. Або ж ось просто номер нашої картки — 4149 4378 3002 8534. Регулярний оформити нескладно теж.

Треба обрати комфортну для вас суму в гривнях: , тоді натиснути ввести номер мобільного й картки — і готово. Якщо з якоїсь причини Ви вирішите скасувати регулярний платіж — це робиться в кілька кліків у системі Приват24.

Регулярні платежі гарні для проекту тим, що дозволяють надійніше планувати майбутнє.
Внески від читачів не є основним за кількістю доходом сайту: ми також часом отримуємо гранти. Однак читацька допомога найцінніша і найприємніша: вона свідчить, що наш проект корисний тим, для кого ми все це робимо. А часом вона дійсно допомагає звести кінці з кінцями.

А без грошей можна допомогти?
Звичайно. Ми дуже цінуємо ідеї, критику, поради щодо дизайну й текстів, пропозиції нових тем – і, звичайно, поширення інформації про Далі буде. Все це надихає нас і допомагає розвиватись. Маєте щось із такого – будь ласка, повідомляйте нас за вказаними внизу кожної сторінки контактами.