Підтримати нас

Серед головних джерел фінансування проєкту ми розглядаємо краудфандинг – пряму підтримку від наших читачів.

СКІЛЬКИ Й НАВІЩО ТРЕБА?
Тут усе просто. Залежно від орієнтовного річного бюджету, сайт може існувати в кількох режимах.

0 грн → публікуємо по одному матеріалу щодня, більшість із них невеликі. Матеріали не з’являються у випадку значного навантаження на інших роботах.

зараз ми тут

300 тис грн → публікуємо по 5-7 матеріалів на день, запускаємо кілька спеціальних проектів та регулярних рубрик. Спектр публікацій розширюється інтерв’ю та великими перекладними матеріалами. Сайт працює швидше, виглядає привабливіше.

500 тис грн → публікуємо близько 10 матеріалів на день, залучаємо до роботи більше людей. Більшає великих авторських матеріалів. Через можливість приділяти більше часу ці матеріали якісніше подано й цікавіше оформлено.

700 тис грн → додаються репортажі з різних міст України. Краще технічне оснащення команди: на сайті більшає оригінальних фото, аудіо, відео.

1 млн грн → додаються репортажі з-за кордону.

1,5 млн грн → працюємо відповідно до задуманої потужності, маючи достатньо часу, залучених спеціалістів, людей та квитків. Навіть винаймаємо офіс.

ЯК ПІДТРИМАТИ?
Наразі є такі шляхи:

Перерахувати на картку Приватбанку. Її номер – 5168 7453 2137 7985. Тут можна зробити це в пару кліків.

ХТО НАС ПІДТРИМУЄ
Нижче – імена й прізвища доброчинців та суми зібраних коштів із початку року. Суми від конкретних людей не вказуються. Якщо ви бажаєте допомогти, але при цьому зберегти анонімність – будь ласка, попередьте нас про це.

Грудень-2019
……………………..

Навесні 2016 року, в попередній ітерації сайту ми вже оголошували коротку краудфандингову кампанію. Особливо вдячні за тодішню підтримку Богдану Матковському та Ірині Федець.

Жертводавці не впливають на редакційну політику сайту: вона залишиться такою ж, яка була від початку проєкту.