Мирні люди в країні війни

Відео про те, як живе мирний Афганістан.

“З 2006 по 2008 роки я жив у Кабулі, працював для організації з надання гуманітарної допомоги. У березні 2011-го з’явилась можливість поїхати туди знов разом з нареченою — щоб показати їй місце, яке я люблю й зафіксувати красу цієї країни в наших відеокамерах”, — розповідає автор відео Лукас Августин.

Місця зйомок — Кабул і Мазар-е-Шаріф.
— Ми хотіли побувати й в інших місцях, але там було дуже погано з безпекою. Всього через день після зйомок біля блакитної мечеті в Мазар-е-Шаріфі натовп із того ж місця став нападати на будівлю ООН, — каже Лукас. — Це відео присвячене пам’яті моєї близької подруги Гейл Вільямс, яку застрелили на кабульських вулицях. Гейл надихала мене у своїй любові до цієї землі й у відданості афганському народу.
Музику до відео склала Ліза-Марія Пюї. Ми познайомились на острові Занзибар, і, коли повернулись до Німеччини, вона написала цю музику всього за три дні (і ночі).

Цікаві й корисні щотижневі розсилки, книжковий клуб, подарунки,
вільний вхід на закриті події.
Це лише частина того, що ми пропонуємо учасникам нашого Patreon. Приєднуйтесь!
 
Ми публікуємо 1-2 статті на добу, а тем бачимо десятки. Підтримайте нас, щоб ми змогли приділяти сайту достатньо часу та ресурсів. І далі буде більше!
Sendmoney | Приват: 5168 7453 2137 7985 | mono: 5375 4141 0086 7059 | навіщо нам гроші?