Чим тепер живе рідне містечко Меланії Трамп?

Для Дональда Трампа батьківщина його теперішньої дружини має мало значення. Він і пробув у Словенії всього півгодини: “залетів, привітався з мамою, привітався з татом – і геть”. Натомість у двомільйонній екс-комуністичній країні, яку досі часто плутають зі Словаччиною, на новий статус Меланії Трамп своєї країни покладають чималі надії. В Любляні припускають, що факт походження першої леді США позитивно вплине на місцевий туризм. А в рідному поселенні Меланії, чотиритисячній Севніці – у це просто вірять.

Що відбувається в маловідомому навіть за словенськими мірками селищі тепер? Якою взагалі є країна, про яку зараз знають здебільшого через Меланію? Американський режисер Девід Фрейд спробував передати це в атмосферній 20-хвилинній документалці. І ніби автор ні над ким не кепкує, однак дивитись відео весело. Іще воно добре й сповнене красивих деталей. Затишна й живописна країна, як виявилось.

Мова відео – англійська та часом словенська. Яку українці зрозуміють і без перекладу.

 
Ми публікуємо одну статтю на добу, а теми бачимо для мінімум семи. Підтримайте нас, щоб ми могли приділити проекту достатньо часу та ресурсів. І далі буде більше!
Способи: LiqPay, monobank, Patreon (з усього світу), інші опції. Звітність та доброчинці.