Другий гравець

Цю короткометражну стрічку американець Джон Вікстрьом зняв на основі всього лиш одного коментаря на YouTube. В обговоренні телепрограми під назвою «Чи можуть комп’ютерні ігри бути духовним досвідом?» користувач із ніком 00WARTHERAPY00 залишив наступний коментар:

«Що ж… Коли мені було 4 роки, батько купив стару добру Xbox. Пригадуєте: першу, громіздку, квадратну з 2001 року? Ми отримали купу насолоди, граючи разом в усі види ігор — доки батько не помер у мої всього лише 6 років.
Я не міг торкнутись цієї приставки 10 років. Але потім зробив це, і дещо помітив. Ми з батьком грали в перегони, Rally Sports Challenge. Цілком класна гра як на час її виходу. І щойно я почав намотувати кола, я помітив привида. Буквально: знаєте, коли граєш на швидкість, поїздка з найкращим часом “записується” у грі, й у наступних турах ця машина напівпрозоро їде перед тобою, наче привид? Так, ви здогадались — привид автівки батька намотував кола на цій трасі. Тож я грав, грав і грав, доки навчився їхати так само швидко, як і привид. І одного дня я його випередив, відірвався, і… І зупинився прямо навпроти лінією фінішу — щоб переконатись, що не зітру привида.
Блаженство.»

За два роки цей коментар набрав 11,5 тисяч лайків, 500 відгуків. Тепер є й стрічка, в якій усе, що говорять — це цей текст.

Цікаві й корисні щотижневі розсилки, книжковий клуб, подарунки,
вільний вхід на закриті події.
Це лише частина того, що ми пропонуємо учасникам нашого Patreon. Приєднуйтесь!
 
Ми публікуємо 1-2 статті на добу, а тем бачимо десятки. Підтримайте нас, щоб ми змогли приділяти сайту достатньо часу та ресурсів. І далі буде більше!
Sendmoney | Приват: 5168 7453 2137 7985 | mono: 5375 4141 0086 7059 | навіщо нам гроші?