Містер О

66-річний американець О Тернер пережив два інсульти й серцевий напад. Вісім років він не вставав з ліжка. Зараз він проводить кожен день у спортзалі просто неба. І почувається сильнішим, ніж будь-який підліток.

Українською:

— Мене звати О Тернер, мені 66 років, і я мав два інсульти й серцевий напад.
Я живу в дуже поганому районі. Я буваю тут регулярно, мене всі знають. Люди називають мене Містер О, хтось із них називає мене Людиною з м’язів. А там — люди, які курять кокаїн, курять амфетамін, які колють опіум. Це все соромно, звісно. Таке враження, наче світ перетворився на місце, де все живе за правилом “собака їсть собаку”.
А я просто хочу займатись спортом. Як я кажу світу, я одружився на гантелі, й вона змушує мене проводити у спортзалі весь день. Так що я просто хочу тренуватись, і я тренуюсь протягом цілого дня.
Я їм раз на день, під кінець свого тренування.
Я прийшов до цього після того, як мало не помер. Прийшов до розуміння, що ніщо не варте хвилювання. Навіть саме життя, тому що одного дня ти помреш, але якщо ти хвилюватимешся через це — то просто не зможеш жити.
Я не називаю це роботою, для мене це задоволення й робота над здоров’ям, але, врешті-решт, мені почали за це платити. Я знаходжусь тут цілий день, і так само, як деякі люди ходять на роботу — я тренуюсь. Тому що одного дня я хочу здобути титул “Містер Усесвіт”.
Як на 67-річного чоловіка у мене дуже багато енергії. Я дуже витривалий у всьому. Тож я спитав лікаря: “Може, зі мною щось не так?” Він відповів: “Не переживайте через це. Сприймайте це, як тренування”. Так що я кинув переживати. Я просто тривало можу переносити будь-які навантаження. У мене зараз більше витривалості й енергії, ніж у будь-якого 16-річного.
Ви знаєте, як це, коли чоловік не може ходити, і лише за 8 років він спроможний знову стати на ноги? Він хоче бути, як пташка.
Мабуть, я переступив за обмежувальну лінію, тому що я дуже люблю газовані напої. Не можу цьому допомогти. І шоколадні тістечка. Можете накласти їх цілу купу — я їстиму й їстиму. Я ласун. Я їв цукор компанії C&H, чистий тростинний цукор. Я міг відкрити й пити сироп просто з упаковки. Через це у мене були проблеми, ще коли я був молодий. Я й досі ласун, менше з тим.

Цікаві й корисні щотижневі розсилки, книжковий клуб, подарунки,
вільний вхід на закриті події.
Це лише частина того, що ми пропонуємо учасникам нашого Patreon. Приєднуйтесь!
 
Ми публікуємо 1-2 статті на добу, а тем бачимо десятки. Підтримайте нас, щоб ми змогли приділяти сайту достатньо часу та ресурсів. І далі буде більше!
Sendmoney | Приват: 5168 7453 2137 7985 | mono: 5375 4141 0086 7059 | навіщо нам гроші?