Підтримати проект

Ми щодня працюємо над новими публікаціями Далі буде. Тем значно більше, ніж ми можемо осягнути – очевидно, що статей на сайті може бути більше. А якщо вистачатиме на журналістів, редакторів, коректорів, перекладачів, фотографів – вони стануть і значно кращими. І, в підсумку, кориснішими.

Підтримайте нас у розвитку сайту! Ваш внесок, скільки б він не складав, буде витрачено лише на необхідне: підготовку матеріалів, хостинг, програмування та дизайн. Оренда офісу, брендована продукція чи корпоративи – усе це для нашої команди неактуальне: ми концентруємось лише на продукті.

Допомогти нам просто.

 

КОРОТШЕ
Зараз «Далі буде» живе й деколи оновлюється, але ми вміємо й хочемо набагато більше. Щоб давати повноцінну хроніку ідей та інновацій у світі, нам треба 10 тисяч гривень на місяць. Для створення сайту на класному рівні — 30 тисяч на місяць. Зібравши суму, достатню для трьох місяців роботи, ми залишаємо свої інші роботи й переключаємось на «Далі буде». Форма переказу коштів — тут, зібрана сума та звітність по надходженнях — унизу сторінки.

У ДЕТАЛЯХ
Вам цікаво нас читати? Ми й самі отримуємо чимало задоволення від  створення «Далі буде». Від пошуку ідей, які можуть принести користь в Україні, та їх якісної подачі. Від фіксації змін у світі. Від повідомлення про цікаві розмови, репортажі й інші тексти, що з’явились останнім часом.
Ми хочемо створювати більше. Добре знаємо, як. Як робити інтерв’ю з інноваторами в різних сферах життя. Як писати репортажі про нові цікаві явища. Як відбирати якісну інформацію та вміло її подавати. В нас давно чешуться руки зробити щось потужне.
І ми робимо. Просто дуже повільно, адже паралельно маємо працювати на оплачуваних роботах. Часу на «Далі буде» лишається мізер.
Є три варіанти розвитку проекту. І, відповідно, три варіанти бюджету. Ось вони:

Перший. Дихання уривчасте

donatepug

Усе лишається, як зараз: сайт оновлюється несистемно, виходить близько десятка нових публікацій на місяць — здебільшого компактних новинних повідомлень. Собівартість створення такого сайту — близько сотні гривень на місяць за хостинг плюс 15-25 годин нашого часу. Це ми покриваємо й самі, хоч результат нас не влаштовує: надто мало всього виходить.

Другий. Політ стабільний

cessna

Ми приділяємо проекту ~60 годин на тиждень, тобто в десяток разів більше. Щодня публікуємо по 10 новин зі світу ідей та інновацій, кілька разів на тиждень — розширений матеріал про певну подію, компанію чи явище. Окрім новин, щоденний дайджест усього важливого й цікавого, про що говорить розвинутий світ. Щовихідних — підбірка найцікавіших історій, які з’явились онлайн українською, російською та англійською мовами. Швидший хостинг. Більше авторських ілюстрацій → більше влучності та краси.
Такий режим обійдеться в 10 тисяч гривень щомісяця. Ми перейдемо на нього, щойно зберемо суму, достатню для трьох місяців такої роботи.

Третій. Нові горизонти

plane1

Більше авторів і більше тем. Щотижня — велике інтерв’ю із цікавим фахівцем у сферах від поведінкової психології до економіки. Цих фахівців ми розшукуємо по всьому світу, і чималий список уже складено. Серії тематичних публікацій на задану тему (розвиток міст? цікаве в сучасній біології? сучасні підходи в роботі з підлітками? ми висвітлимо це все!). Огляди найцікавішої non-fiction літератури. Репортажі з ближніх і далеких центрів змін. Розмови з людьми, які ці зміни забезпечують. Організовуємо покази документальних стрічок. Створюємо англомовну версію сайту. І, так, ми мріємо створити окремий розділ про космос.
На роботу в цьому, повнокровному форматі, нам потрібно 30 тисяч гривень на місяць. Це скромний показник для таких масштабів. Ми перейдемо на новий режим, щойно зберемо суму, достатню для півроку роботи.

Ми приносимо вам користь? Вирішуйте самі, яким бути «Далі буде».

rocket-bw

ЯК НАС ПІДТРИМАТИ
Поповнити нашу ПриватБанківську картку. Це можливо з будь-якої точки світу та банківської картки систем VISA чи MasterCard. Процес займає не більше двох хвилин. Щоб перевірити це (й поповнити наш рахунок), тисніть на кнопку.


При переказах із зарубіжних карток знімається невелика комісія (деталі є внизу сторінки сервісу), для карток українських банків вона відсутня.

Про всяк випадок, просто номер картки — 4149 4978 0072 8729.

Також, якщо у вас теж є картка ПриватБанку, можете налаштувати щомісячний платіж. Чашка кави чи хороший сніданок щомісяця — приємна й ефективна підтримка нашої роботи.

Оберіть суму:    гривень на місяць.  

Якими нам бути, вирішуєте ви. А ми докладаємо всіх зусиль, щоб виправдати сподівання.

rocket-coloured

У ПІДСУМКУ
Станом на вечір 22 червня від необхідної для трьох місяців роботи в другому режимі суми в 30 тисяч гривень зібрано:

3.9%

У гривнях це — 1150 гривень, звітність по надходженнях публікуємо тут. Дані оновлюємо щовечора.
Із вдячністю,
команда «Далі буде».

Текст: Антон Семиженко,
Ілюстрації: Ганна Іванова.
Фото: Даніель МакІннес.