Подорож у пошуках ідей

В Україні традиційно дуже мало знають про те, як живуть навіть у сусідніх із нами країнах. Якщо якісь події звідти й потрапляють у стрічки новин, то зазвичай подаються без контексту. Чим зараз живе Словаччина? Чому радіють і за що вболівають угорці? Як сильно з часів соцтабору змінилась Болгарія? А головне — чи є в тих країнах якісь цікаві ідеї, досвіди, практики, які ми можемо втілити тут, в Україні?
Очевидно, що є. Але загалом це нам невідомо. Змінити все просто: треба лиш поїхати на місце й розібратись. Що ми й зробили. Для початку вирішили поїхати на захід від Дністра.
Наскільки успішна в євроінтеграції Молдова? Як Румунії вдалось подолати корупцію на вищих щаблях влади? Чи сильно після розвалу соцтабору змінилась Болгарія? Ми ретельно дослідили ситуацію у всіх цих країнах — спершу з Києва, тоді на місці. Усе, що з’ясували, зібрали в серії матеріалів. Новий текст з’являтиметься кожні кілька днів аж до кінця жовтня.
Усі лінки публікуються тут. Але найзручніший спосіб слідкувати за оновленнями проекта — підписатись на нашу розсилку. Свіжий лист приходитиме до вас щосуботи. Форму підписки знайдете внизу цієї сторінки.
Отже — поїхали!

moldova_map2

[masterslider id=”17″]
[masterslider id=”18″]
[masterslider id=”19″]
[masterslider id=”67″]
[masterslider id=”68″]
[masterslider id=”69″]
[masterslider id=”71″]
[masterslider id=”70″]
[masterslider id=”72″]

[masterslider id=”201″]
[masterslider id=”202″]
[masterslider id=”203″]
[masterslider id=”204″]
[masterslider id=”205″]
[masterslider id=”206″]

 

[masterslider id=”132″]
[masterslider id=”133″]
[masterslider id=”134″]
[masterslider id=”135″]
[masterslider id=”136″]
[masterslider id=”137″]
[masterslider id=”138″]

 


usaid

Серія матеріалів стала можливою завдяки проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується Громадською організацією «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Товариством Лева та Фондом міжнародної солідарності (Польща).
Публікація цього матеріалу стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Зміст публікації є виключно відповідальністю редакції “Далі буде” та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та МЗС Польщі.

[masterslider id=”8″]