Підтримати “Далі буде” / Support the project

Станом на 15 лютого роботу проекту в 2015 році профінансовано на

[wc_skillbar title=”” percentage=”17″ color=”#007dfa”]

від необхідного. As of February 15, project is funded this much. Data updated weekly. Дані оновлюємо щотижня.
[tabs tab1=”Чому ми потребуємо Вашої підтримки” tab2=”Why we need your support”][tab id=1]

Вітання!

Я Антон Семиженко, український журналіст. Останні чотири роки провів у київському тижневому журналі “Країна”, де вийшли, зокрема, мої інтерв’ю із заступником губернатора Дніпропетровщини Геннадієм Корбаном, дослідником тиші Гордоном Хемптоном, істориком Наталею Яковенко, редакторкою “Дзеркала тижня” Юлією Мостовою, художником і драматургом Лесем Подерв’янським, письменником і дисидентом Іваном Дзюбою, репортаж із Придністров’я й розвідка про банкрутство компанії “Аеросвіт”. Ці та інші мої роботи можна також почитати на особистому сайті. Я завжди працював сумлінно й завжди чесно.
 
Торік із двома однодумцями я започаткував онлайн-проект “Далі буде”. Це сайт, присвячений новим ідеям з усього світу  в бізнесі, суспільних проектах, науці, культурі й повсякденному житті. Про те, що вартісного винайшли люди останнім часом, які проблеми і як вони хочуть вирішити. Наша мета  надихнути українців і показати, як роблять в інших частинах світу. Щоб уявний читач нашого сайту подумав: “А чому б мені не втілити таке в Україні? Це ж просто!” Переважна більшість українських ЗМІ не послуговуються інформацією з іншомовних джерел за винятком російськомовних. Жодне українське ЗМІ не присвячене ідеям та майбутньому. У нас взагалі мало якісних україномовних ЗМІ. Ми подумали, що було б добре це змінити  і взялись за роботу.
За нашим задумом, на “Далі буде” з’являтимуться інтерв’ю з новаторами в освіті, у підприємництві, в економіці, в управлінні містами – усьому, що актуальне для України. Будуть там і огляди цікавих проектів та ініціатив, і репортажі з місць, де втілюються варті уваги справи. Також будуть (і вже трохи є) переклади знакових текстів. Ми вміємо робити якісну журналістику й маємо непоганий смак. Тому віримо, що можемо створити добротний продукт.

Журналістика — із тих професій, які вимагають повного занурення. І щойно з’являється складна й важлива тема на офіційній роботі, вона забирає і ранок, і вечір. “Далі буде” відходить на другий план, нових публікацій не з’являється. На жаль, позвільнятися з робіт ми собі дозволити не можемо: грошей сайт ближчим часом не приноситиме, а журналісти теж мають щось їсти. Ми все ж публікували цікаві матеріали: і огляди найцікавіших текстів у мережі, й переклади життєствердних розмов, і повідомлення про знакові для планети події  але це все ще дуже далеко від того, що планується. Справа  лише на стадії ембріону. Ми відчули, що дошкульно втрачаємо час.
Це просвітницький проект, а такі проекти чи не найважливіші на сьогодні. Якби рівень культури та освіти людей на сході був вищий, історія ДНР та ЛНР була б значно коротшою. Що менше люмпену, то складніше Росії. Врешті-решт, навіть за теперішньої ситуації в Україні треба спонукати людей до розвитку. А в нас не виходить втілити задумане 
 як шкода. І тоді ми вирішили звернутись про допомогу.
Так, нам потрібні ресурси. Брати їх у політичних партій не хочемо, хоч пропозиції й були: занадто висока ймовірність негативних наслідків. Реклама відчутних надходжень сайту поки що не дасть: проект лише набирає обертів, а бізнес в Україні зараз переживає складні часи, тому реклами дає мало. З цієї ж причини мізерними є шанси знайти інвестора: медійні проекти зараз неможливо швидко зробити окупними. На це потрібно трохи часу.
Тому ми вирішили звернутись до представників закордонного українства. Зокрема й тому, що Ви, поєднуючи в собі кілька культур, добре розумієте, як корисно дізнаватись про чужий досвід і користуватись ним. Як важливо знати способи вирішення проблем іншими народами. На сайті Міністерства закордонних справ ми знайшли інтернет-сторінки посольств, а через них – десятки електронних адрес і контактів, які ведуть до українців з усього світу. Можливо, вийде зібрати потрібну суму, попросивши широкий світ, подумали ми? І
 тому Ви читаєте це повідомлення.
 
На що нам треба гроші?
Було б чудово купити хороший ноутбук (в ідеалі  два), бо старі надто обмежують швидкість. Також потрібен фотоапарат, відеокамера була би благом. Не завадили б гроші на кілька відряджень: цікаве відбувається далеко не лише в Києві. Варто оновити дизайн сайту  втім, це коштуватиме кількадесят доларів, основну роботу ми вже навчились робити самостійно. Певна сума треба на хостинг. Як бачите, потреби як для медіапроекта невисокі. Є також ще одна потреба, головна  це час. Нам потрібна можливість сконцентруватись на роботі над “Далі буде” й не думати про місце над головою та щоденний хліб. Мова йде про один рік. Щойно ми матимемо ресурси, щоб прожити цей, займаючись лише “Далі буде”  ми одразу з головою занурюємось в роботу над сайтом, і лишаємо решту справ.

Скільки потрібно?
Щоб покрити базові витрати й проіснувати рік, проекту треба еквівалент 17 тисяч доларів, або 15 тисяч євро. Це дуже мала сума як для світових ЗМІ. Це небагато й за українськими мірками. Жити на широку ногу ми не плануємо. Хіба що замовимо собі з Заходу десяток книжок і, можливо, передплатимо кілька потрібних нам видань. Якщо вдасться зібрати більшу суму  вона піде на оплату гонорарів додатковим журналістам, фотографам, ілюстраторам. На книжки і програмне забезпечення, яке допоможе сайту працювати ще краще. Ми ефективно витратимо кожну копійку.
Кожен внесок важливий: і 20 доларів, і сотня, й більше. Ми сподіваємось, що у світі знайдеться чимало благочинників, і їхня сукупна підтримка зробить наш проект можливим.
 
Чому б не витратити ці гроші на допомогу українській армії? Адже це зараз так важливо.
Ми й самі допомагали й допомагаємо нашим бійцям, як справою, так і словом. Приміром, 20 січня вийшов мій матеріал про те, як лікують поранених в Одеському госпіталі: там чимало проблем, на які вже, на щастя, починають звертати увагу.
Ми звертаємось по допомогу, враховуючи, що Україна рано чи пізно повернеться в мирне життя. Бійці зіткнуться зі звичною реальністю. Наша мета 
 допомогти зробити цю реальність кращою. Адже працювати на перспективу  необхідно.
 
Що отримаєте Ви, допомігши нам?
На нашому сайті з’явиться розділ “Нас підтримали”, в якому ми перелічимо всіх і подякуємо кожному, хто допоміг нашому існуванню на першомих етапах. Звичайно, якщо ми знатимемо, хто зробив пожертву, і ця людина чи організація не буде проти оприлюднення інформації про неї. Сторінка-подяка існуватиме стільки, скільки існуватиме сайт. Також ми щомісяця робитимемо розсилку-звіт для наших “інвесторів”, у якій повідомлятимемо про поточні справи та досягнення “Далі буде”. Ви будете в курсі нашого життя, як причетні до проекту.
Якщо у перспективі нам вдасться досягти значного фінансового успіху, ми повернемо вкладені Вами кошти. Приїхавши й передавши особисто в руки :)
 
Як перерахувати кошти?
Основний засіб  переказ платіжною системою SWIFT.
Реквізити для переказу в американських доларах такі:
Отримувач, (BENEFICIARY)  ANTON SEMYZHENKO
Найменування банку (BANK OF BENEFICIARY)  PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
Банк-кореспондент (INTERMEDIARY BANK)  JP MORGAN CHASE BANK, SWIFT CODE: CHASUS33
Номер рахунку (CORRESPONDENT ACCOUNT)  0011000080
IBAN — прочерк, в Україні не використовується.
Номер картки (ACCOUNT)  5168 7572 8330 6902
 
Реквізити для переказу в євро:
Отримувач, (BENEFICIARY)  ANTON SEMYZHENKO
Найменування банку (BANK OF BENEFICIARY)  PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
Банк-кореспондент (INTERMEDIARY BANK)  Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany, SWIFT CODE: COBADEFF
Номер рахунку (CORRESPONDENT ACCOUNT)  acc № 400 8867004 01
IBAN  прочерк, в Україні не використовується.
Номер картки (ACCOUNT)  4149 4978 2594 0317
 
Якщо ж перераховувати гроші в межах України, то тут усе просто:
У гривні  4149 4978 0072 8729
В доларах  5168 7572 8330 6902
У євро  4149 4978 2594 0317
 
Підтримайте добру справу! Скільки коштів надійшло на даний момент, ми повідомлятимемо на сторінці dalibude.com.ua/give.
Будь ласка, дайте знати про нашу ініціативу людям, які також можуть допомогти.
 
Дякую Вам, що дочитали цього листа до кінця. Час витрачено не марно. Ми хочемо допомогти змінити країну, і потребуємо лише поштовху. У майбутньому “Далі буде” ще не раз про себе заявить — ми в цьому переконані.
 
Дякуємо Вам і гарного дня!
З повагою,
Антон і команда.

[/tab] [tab id=2]

Dear reader,
Hello!

Last september I, journalist Anton Semyzhenko with two mindmates founded online project “Далі буде”. The name can be translated either as “To be continued” or as “What to expect next”. The website is dedicated to progress and new ideas – in business, society, science, culture and daily life. It’s about how different people from all the world cope with problems, modern and old. Our goal is to inspire people in Ukraine and to widen the understanding of what is possible. To make a reader think: “Hmm, why I can’t make te same in Ukraine? It seems to be not so hard!” This is what our country crucially needs now, we thought – and got to work.

On “Далі буде” we plan to publish iterviews with the innovators – in education, in entrepreneurship, in urban management – in everything what’s important for Ukraine now. Also there will be features about interesting projects, as well as dispatches form the places where innovative things happen. There will be translations of significant articles. We can produce quality journalism, through years of practice we have developed our skills and taste.

never-before-eng

Journalism needs full immersion. As we all have full-time jobs, too little time was left for the website. New publications are rare and we can’t make them as profound as we want to. We wish we could switch for the website only, but in the nearest future it won’t give us any income, and journalists need some food as well. Though we published some interesting articles, such as reviews of the most notable longform texts on the internet, or translations of inspiring talks, or news about game-changing events in the world, that all is still far from what we are going to make. We felt that because of lack of resources we are loosing time. And then we decided to ask for help.

Yes, we need funding. We don’t want to take it from the political parties, though there were some proposals: the probability of politics’ negative impact is too high. Advertising won’t give us any sizeable income yet: the website has just started, and times for business in Ukraine are now hard, so it doesn’t buy much advertising. For the same reason chances to find an investor are low: media projects are hard to make profitable, some time is needed.

So we decided to appeal specifically to the Ukrainians who live abroad. Partly because you incorporate several different cultures, Ukrainian and some other. And you definitely understand the benefits of intercultural exchange, how important it is to seize the experience of the others and to use it. On the website of Ukrainian Ministry of Foreign Affairs we found links to different embassies, and on their websites there are mentions of Ukrainian organizatons. This is how we found the way to contact you.

What do we need money for?
It would be good to buy a powerful notebook (well, two would be perfect), as our old machines limit the speed of work. Photocamera and videocamera are also needed. Budget for a few work trips would also be very helpful as there are too many interesting people in other places. Some money is needed to refresh the design, though it will cost only several dozen dollars as we already can do a lot by ourselves. Also we need to pay for the web hosting. But the most important our need is time. What we need most is to secure some of it, to have a possibility to work and don’t think about the roof over our heads and some food. Our needs are modest. But the period of time must be relatively long. We think of one year. As soon as we’ll have the resources to make through it – the next day we leave our regular jobs and go deeply into “Далі буде” development.

boring-things-attractive

How much do we need?
To cover basic needs for a year, the project needs are estimated at the level of 17.000 USD or 15.000 EUR. This is really small amount for similar projects in the world, as well as for projects in Ukraine. Our demand are modest, unlike our effectiveness.
Any amount from you will be a great help for us. We hope that uniting efforts from all the world will make the project possible.

Ukraie now urgently needs help for the military. Why to spend limited resources on intellectual projects?
We helped and continue helping our brave men with actions and with words. Just on January 20 my article about how Ukrainian wounded combats are treated in Odessa military hospital was published. I strongly hope it will cause positive changes.
Sooner or later life in Ukraine be peaceful again. Combats and volunteers will come back to usual reality. And our goal is to help make this reality better. Information is a very important weapon. To work for the better perspective is crucial.

What you will get by helping us?
A section “People who support us” will appear on the website. All the persons and organizations or companies  who made a donation (if it won’t be anonymous) will be listed there. That section will be on the website as long as “Далі буде” will last. Also every month we will send our “investors” an email about out current progress. You will know how the project you supported lives and how your generosity helped it.

How to make a donation?
To send from abroad you can use SWIFT transfer system.
For sending a transfer in US Dollars (or any other currency except Euro) the requisites are the following:
BENEFICIARY – ANTON SEMYZHENKO
BANK OF BENEFICIARY – PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK – JP MORGAN CHASE BANK, SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT – 0011000080
IBAN – none, not used in Ukraine.
ACCOUNT – 5168 7572 8330 6902

Requisites for sending a transfer in Euros are:
BENEFICIARY – ANTON SEMYZHENKO
BANK OF BENEFICIARY – PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK – Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany, SWIFT CODE: COBADEFF
CORRESPONDENT ACCOUNT – acc № 400 8867004 01
IBAN – none, not used in Ukraine.
ACCOUNT – 4149 4978 2594 0317

To send money inside Ukraine you just need numbers of PrivatBank cards. They are the following:
For sending in Ukrainian Hryvnia – 4149 4978 0072 8729
For sending in US dollars – 5168 7572 8330 6902
For sending in Euro – 4149 4978 2594 0317

Please support us in our aspirations!

What to do if you don’t have financial ability to help, but believe in our project and want to help it?
Please share link to this page among other people. Or just tell them about “Далі буде”.

Thank you for reading our message. Hope you won’t regret about the time you spent on us. We eagerly want to help changing Ukraine for the better, and all we need is just the first push. We must give it a try. It has to be worth that.

With wishes of success for what you care about,
Anton and the Team.

translating-the-world

[/tab] [/tabs]