Деталі

У нас дві мети. Перша — розширити український інформаційний контекст, внести в нього знання й сенси, на які зараз звертають увагу в розвиненому світі. Від технічних винаходів до нових дискусійних тем, від показових фактів до резонансних промов — ми шукаємо найважливіше з того, що визначає сучасне життя успішних спільнот. І подаємо це — з надією, що це наблизить Україну до кращих практик.

Друга мета — показати активним громадянам інструментарій для втілення змін. На сторінках сайту ми розповідаємо про успішні експерименти з усіх куточків світу та десятків різних сфер, від книжкового бізнесу в Японії до данських супермаркетів, від голандських екопоселень до підтримки безхатьків у Португалії. У цих історіях ми намагаємось показати й те, що саме знадобилось для вирішення проблеми. Скільки грошей і де вони знайшлись, скільки часу, які саме кроки було зроблено. Цей акцент — для того, щоб українці могли оцінити й свої сили, яких часто більше, ніж здається.

Інформацію на сайті розділено на кілька потоків. Потік ідей — власне, підбірка свіжих практик та досвідів. Контекст — повідомлення про те, як змінюється світ; ті індикатори й точки відліку, за якими можна зрозуміти тенденції та продумати найкращу поведінку для себе чи своєї спільноти. Нові знання — інформація про свіжі наукові відкриття. Думки та історії — місце для довших текстів, від інтерв’ю до репортажів, від есеїв до текстів промов. Друг ночі — своєрідний moodboard, відео, аудіо чи фото, що задають сайту естетичний напрям. Утім, зазвичай статті в цій рубриці стосуються документальних проектів – тому теж інформативні та корисні. Наостанок, напівсерйозна рубрика А також. Там — повідомлення, що не підходять для основних рубрик, але які ми просто не змогли пропустити.

Керівник проекту — Антон Семиженко.

Ми завжди раді зворотньому зв’язку. Маєте ідею чи тему? Знайшли помилку? Хочете допомогти з підготовкою публікацій? Розмістити рекламу чи запропонувати партнерство? Просто написати кілька теплих слів або поділитись натхненням? Фінансами можна теж, звичайно допомогти: вони нам зараз зовсім не завадять. Але ідеї та увага не менш важливі. Наші контакти — внизу кожної сторінки. Давайте знаходити один одного.

/