У Цюриху значною популярністю користується супермаркет речей із бюро знахідок. Його враснику Роланду Відмеру, як пише BBC, надсилають речі швейцарська залізниця, аеропорти й автобусні компанії. Їхня вигода проста: за одну пеллету будь-яких речей Відмер платить фіксовану ціну. Натомість у кожій партії, окрім непотребу, трапляється й багато цінного. Найчастіше – окуляри, десь 600 штук на місяць. З іншого боку був діамантовий браслет ціною в 26 тисяч швейцарських франків ($27 тисяч), і годинник у 36 тисяч франків.
Загалом в асортименті магазину – дизайнерський одяг, ноутбуки, скейтборди, і навіть музичні інструменти. І, звичайно, багато книжок. Є й незвичні знахідки – приміром, протез ноги, тюремна уніформа, урна з прахом померлого, чи кільце з отрутою всередині.
Загалом асортимент виглядає так, як вказано у слайдері.

За швейцарським законодавством, загублені речі, вартість яких оцінюється в менш ніж 50 франків, чекають свого господаря місяць. Дорожчі речі держава чи транспортна компанія зберігає три місяці. Після цього, за законом, їх потрібно позбутись. Наприклад, продати Роланду Відмеру.
У службових приміщеннях магазину працюють фахівці, які, наприклад, стирають із ноутбуків усю інформацію. Або лагодять ювелірні прикраси (чи з кількох роблять одну).
Якщо раптом через довгий час людина згадає про пропажу, буває, що вона знаходиться в магазині. Але тоді їй уже доведеться викласти за неї гроші.

Фотографії Роланда Відмера.