Амерканська рекламна агенція 360i відкрила незвичну вакансію: стажера в Лос-Анджелеському офісі, який працюватиме за принципом телеприсутності. Тобто, фізично в офісі його не буде, але завдяки роботу Beam працівник зможе брати участь у нарадах, спостерігати за роботою дизайнерів чи копірайтерів, спілкуватись із колегами. Так триватиме протягом місяця по п’ять годин на тиждень.

Найцікавіше тут – принцип взаємодії. Beam по суті є веб-камерою та екраном на підставці з коліщатками. Як Skype, тільки ще й рухається. І якість зв’язку – краща, оскільки використовується своя система телеконференцій.

Розробник робота, компанія Suitable Tech, створила дві моделі пристроя. Один – для спілкування в межах сім’ї, для приватних потреб, інший – для корпоративних клієнтів. У першому випадку особливий акцент робиться на людей, які самі не можуть ходити. Так, один з користувачів Beam, хоч і прикутий до ліжка, може відвідувати університетські заняття.

У другому випадку Beam є це цілою мережею пристроїв, розрахованою на використання в офісах компанії у різних містах. Задум у тому, щоб брати участь у бізнесовій діяльності компанії хоч у всьому світі, не залишаючи свого робочого місця.