Художниця з Південної Африки Лорен Лутс (Lorraine Loots) любить дрібні деталі. Не лише помічати, а й створювати. Вона малює на невеликих шматках паперу – розміром не більше за серветку — а сам малюнок співмірний з монетою в 25 копійок. Дуже компактно. Але вміщається на цьому просторі чимало.

26 липня 2014 року. Парк Грін Пойнт - зелений куточок у Кейптауні біля центрального стадіону.
Парк Грін Пойнт – зелений куточок у Кейптауні біля центрального стадіону.

 

Сови-сипухи.
Сови-сипухи

 

Першого січня 2013-го дівчина вирішила робити такі малюнки щодня, нотуючи дійсність довкола. Просто, щоб подивитися, куди це приведе. Із часом малюнки помітили в університеті, де Лорен навчалась. Потім про них написали кілька сайтів про мистецтво. Невдовзі з’явились бажаючі придбати певні малюнки.

24 липня 2014 року. Місце, де холодні води Атлантичного океану зустрічаються з теплішим Індійським океаном.
Місце, де холодні води Атлантичного океану зустрічаються з теплішим Індійським океаном.

 

27 червня 2014-го. Затока в тумані.
Затока в тумані

 

Фізаліс
Фізаліс

 

Цьогоріч Кейптаун обрано світовою столицею дизайну: в цьому місті зараз відбувається багато цікавих речей. Це спонукало художницю продовжити проект. Але він трохи змінився: малюнки тепер присвячено Кейптауну, а кожна робота дублюється на 5 листівках — щоб більше людей отримали трохи Кейптауну від першої особи. Власне, усі роботи на цій сторінці — з цього нового проекту, названого Postcards For Ants. Всі роботи, готові на сьогодні, можете побачити на сайті Лорен.

Купальні на Довгій вулиці. Їх звели ще 1908-го. Басейн довго називали "купальнею зі шльопками", тому що в той час більшість будинків довкола не мали ні ванни, ні душу - тож місцеві мешканці приходили сюди помитися. У шльопках.
Купальні на Довгій вулиці. Їх звели ще 1908-го. Басейн довго називали “купальнею зі шльопками”, тому що в той час більшість будинків довкола не мали ні ванни, ні душу – тож місцеві мешканці приходили сюди помитися. У шльопках.

 

Кейптаунський маяк - найпотужніший на всьому південноафриканському узбережжі.
Кейптаунський маяк – найпотужніший на всьому південноафриканському узбережжі.

 

Блискавка б’є по Столовій горі.
Блискавка б’є по Столовій горі

 

Повний Місяць у Кейптауні.
Повний Місяць у Кейптауні

Ось іще симпатичне відео про торішній проект:

Сурикат
Сурикат
З намальованого торік.
З намальованого торік

Готова робота.

Камера у в’язнці на острові Роббен. У цьому приміщенні площею 2,1м на 2,3 м південноафриканський активіст, політик і, зрештою, президент Нельсон Мандела провів 18 років ув’язнення із 27.
Камера у в’язнці на острові Роббен. У цьому приміщенні площею 2,1м на 2,3 м південноафриканський активіст, політик і, зрештою, президент Нельсон Мандела провів 18 років ув’язнення із 27.

 

Параглайдинг. Кейптаун пагорбистий.
Параглайдинг. Кейптаун пагорбистий.

 

Мис Доброї Надії
Мис Доброї Надії.

 

За щоденними оновленнями проекту зручно слідкувати на його фейсбук-сторінці.
Гарної ночі.
Підготував Антон Семиженко.