Художниця з Південної Африки Лорен Лутс (Lorraine Loots) любить дрібні деталі. Не лише помічати, а й створювати. Вона малює на невеликих шматках паперу – розміром не більше за серветку — а сам малюнок співмірний з монетою в 25 копійок. Дуже компактно. Але вміща­ється на цьому просторі чимало.

26 липня 2014 року. Парк Грін Пойнт - зелений куточок у Кейптауні біля центрального стадіону.

Парк Грін Пойнт – зелений куточок у Кейптауні біля центрального стадіону.

Сови-сипухи.

Сови-сипухи

Першого січня 2013-го дівчина вирішила робити такі малюнки щодня, нотуючи дійсність довкола. Просто, щоб подивитися, куди це приведе. Із часом малюнки помітили в універ­ситеті, де Лорен навчалась. Потім про них написали кілька сайтів про мистецтво. Невдовзі з’явились бажаючі придбати певні малюнки.

24 липня 2014 року. Місце, де холодні води Атлантичного океану зустрічаються з теплішим Індійським океаном.

Місце, де холодні води Атлан­ти­чного океану зустрі­ча­ються з теплішим Індій­ським океаном.

27 червня 2014-го. Затока в тумані.

Затока в тумані

Фізаліс

Фізаліс

Цьогоріч Кейптаун обрано світовою столицею дизайну: в цьому місті зараз відбу­ва­ється багато цікавих речей. Це спонукало художницю продовжити проект. Але він трохи змінився: малюнки тепер присвячено Кейптауну, а кожна робота дублю­ється на 5 листівках — щоб більше людей отримали трохи Кейптауну від першої особи. Власне, усі роботи на цій сторінці — з цього нового проекту, названого Postcards For Ants. Всі роботи, готові на сьогодні, можете побачити на сайті Лорен.

Купальні на Довгій вулиці. Їх звели ще 1908-го. Басейн довго називали "купальнею зі шльопками", тому що в той час більшість будинків довкола не мали ні ванни, ні душу - тож місцеві мешканці приходили сюди помитися. У шльопках.

Купальні на Довгій вулиці. Їх звели ще 1908-го. Басейн довго називали «купальнею зі шльопками», тому що в той час більшість будинків довкола не мали ні ванни, ні душу – тож місцеві мешканці приходили сюди помитися. У шльопках.

Кейптаунський маяк - найпотужніший на всьому південноафриканському узбережжі.

Кейпта­ун­ський маяк – найпо­ту­жніший на всьому півден­но­а­фри­кан­ському узбережжі.

Блискавка б’є по Столовій горі.

Блискавка б’є по Столовій горі

Повний Місяць у Кейптауні.

Повний Місяць у Кейптауні

Ось іще симпа­тичне відео про торішній проект:

Сурикат

Сурикат
З намальованого торік.

З намальо­ваного торік

Готова робота.

Камера у в’язнці на острові Роббен. У цьому приміщенні площею 2,1м на 2,3 м південноафриканський активіст, політик і, зрештою, президент Нельсон Мандела провів 18 років ув’язнення із 27.

Камера у в’язнці на острові Роббен. У цьому примі­щенні площею 2,1м на 2,3 м півден­но­а­фри­кан­ський активіст, політик і, зрештою, президент Нельсон Мандела провів 18 років ув’язнення із 27.

Параглайдинг. Кейптаун пагорбистий.

Параглайдинг. Кейптаун пагор­бистий.

Мис Доброї Надії

Мис Доброї Надії.

За щоденними оновле­ннями проекту зручно слідкувати на його фейсбук-сторінці.
Гарної ночі.
Підго­тував Антон Семиженко.