Ви ще студент чи недавно залишили навчання? Ще не створили сім’ю? Часом сумуєте за домашньою їжею, за турботою й можливістю поради? Ринок знайшов рішення для вас.

Точніше, Ніна Кіннелі з Нью-Йорку, власниця та єдина працівниця сервісу Need a mom, “Потребую маму”. За 40 доларів на годину (це середня такса без вартості витратних матеріалів) жінка випрасує вам сорочки, чи вислухає переживання щодо ваших стосунків, чи приготує щось із ваших улюблених справ, чи прибере в хаті, чи перехилить із вами трохи коньяку — або все це разом. Без нарікань, без “а я ж казала” та півгодинних обговорень того, що треба якось міняти недолуге життя. “Коли вам потрібна мама, але не ваша мама”, підсумовує сайт Need a mom.

Need-a-mom-1

Ніні Кіннелі вже за 50. Вона довго працювала для театрів: асистенткою режисерів, продюсерів та прес-агентів. Також мала державну посаду в Пенсильванії та коротку роботу офіціанткою. І ще 7 років Кіннелі пропрацювала у клініці для наркозалежних у штаті Коннектикут. “Коли я робила все це, у більшість вечорів я готувала вечерю, ходила на бейсбольні та футбольні чемпіонати, на уроки карате, допомагала з домашніми завданнями, розплановувала вечірки до дня народження, ходила на концерти й арт-шоу, робила костюми до Хелловіну, роздавала медикаменти й поради, відвідувала суд, реабілітаційний центр та поліцейський відділок, де забирала синів”, — завершує Кіннелі презентацію своїх здібностей.

Жінка започаткувала бізнес у жовтні, наразі він помірно успішний. Послугами сурогатної опіки від Need a mom вже шестеро людей користуються на постійній основі.