66-річний амери­канець О Тернер пережив два інсульти й серцевий напад. Вісім років він не вставав з ліжка. Зараз він проводить кожен день у спортзалі просто неба. І почува­ється сильнішим, ніж будь-який підліток.

— Мене звати О Тернер, мені 66 років, і я мав два інсульти й серцевий напад.
Я живу в дуже поганому районі. Я буваю тут регулярно, мене всі знають. Люди називають мене Містер О, хтось із них називає мене Людиною з м’язів. А там — люди, які курять кокаїн, курять амфетамін, які колють опіум. Це все соромно, звісно. Таке враження, наче світ перетво­рився на місце, де все живе за правилом «собака їсть собаку».
А я просто хочу займатись спортом. Як я кажу світу, я одружився на гантелі, й вона змушує мене проводити у спортзалі весь день. Так що я просто хочу трену­ватись, і я тренуюсь протягом цілого дня.
Я їм раз на день, під кінець свого трену­вання.
Я прийшов до цього після того, як мало не помер. Прийшов до розуміння, що ніщо не варте хвилю­вання. Навіть саме життя, тому що одного дня ти помреш, але якщо ти хвилю­ва­ти­мешся через це — то просто не зможеш жити.
Я не називаю це роботою, для мене це задово­лення й робота над здоров’ям, але, врешті-решт, мені почали за це платити. Я знахо­джусь тут цілий день, і так само, як деякі люди ходять на роботу — я тренуюсь. Тому що одного дня я хочу здобути титул «Містер Усесвіт».
Як на 67-річного чоловіка у мене дуже багато енергії. Я дуже витри­валий у всьому. Тож я спитав лікаря: «Може, зі мною щось не так?» Він відповів: «Не пережи­вайте через це. Сприймайте це, як трену­вання». Так що я кинув переживати. Я просто тривало можу переносити будь-які наван­та­ження. У мене зараз більше витри­ва­лості й енергії, ніж у будь-якого 16-річного.
Ви знаєте, як це, коли чоловік не може ходити, і лише за 8 років він спроможний знову стати на ноги? Він хоче бути, як пташка.
Мабуть, я переступив за обмежу­вальну лінію, тому що я дуже люблю газовані напої. Не можу цьому допомогти. І шоколадні тістечка. Можете накласти їх цілу купу — я їстиму й їстиму. Я ласун. Я їв цукор компанії C&H, чистий тростинний цукор. Я міг відкрити й пити сироп просто з упаковки. Через це у мене були проблеми, ще коли я був молодий. Я й досі ласун, менше з тим._