Брати-близнюки Гарі й Алан Кері відкрили в Лондоні невелике кафе, в меню якого – лише вівсянка й різноманітні види сухих сніданків. 60 видів, з усього світу, пачки з якими прикрашають стіни закладу. Є сніданок із рисовими пластівцями, із житніми у формі динозаврів, зі смаком пива, випущені спеціально до Хелловіну. “Ми шукали різні види по всьому світу. Є з Японії, є зі Сполучених Штатів”, – каже Гарі сайту BuzzFeed. Послуги пошти нерідко виходили дорожчі за саму пачку пластівців чи подушечок.

cereal-cafe-1
Так виглядає вітрина кафе. Тістечка теж мають у складі пластівці чи кранчі. Фото BuzzFeed.

До маленької (30 грамів) чи великої (50 грамів) порцій подається молоко. Його варіантів теж із півсотні – від цільного до соєвого чи кокосового. Також власники самі розробляють “коктейлі”, змішуючи різні види пластівців, додатків і молока. Наприклад, ось – мікс Чокопотам із шоколадними зернятами, злаковими подушечками з какао, бегемотом із білого шоколаду й шоколадним молоком.

cereal-cafe-2
Зображення BuzzFeed.

Ідея створити кафе у братів виникла спонтанно. “Якось ми під’їхали до точки фаст-фуду замовити сніданок. Нас спитали: який ми хочемо, японський, в’єтнамський чи китайський? А мені тоді найбільше хотілося якраз пластівців із молоком. Так ми й зачепились за ідею”.