moldova_map2

Чим відома Молдова, що змінилось в останні роки й що турбує її жителів: детальний ілюстро­ваний огляд.
VelohoraArterapiaspălătorie. Є, чому повчитись!

2013-го в Софії відбулись масові протести, які привели до зміни кабінету міністрів. Головною рушійною силою була освічена молодь та середній клас: активним болгарам набридла неефе­ктивна корум­пована держава. Чи задоволені вони резуль­татом своєї версії Майдану? Як їм взагалі живеться в сучасній Болгарії? На цьому зосере­джу­ємось у другому репортажі з болгар­ської столиці.
Як зміню­ється болгарська молодь? Як на людей впливає можли­вість вільно їздити Європою та вчитись за кордоном? Як почува­ється грома­дянське суспільство? Про це та інші питання гумані­тарної сфери розпо­відає софійська культу­ро­логиня Петя Колева.


usaid

Серія матеріалів стала можливою завдяки проекту , що реалі­зу­ється Громад­ською органі­зацією «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Товари­ством Лева та Фондом міжна­родної солідар­ності (Польща).
Публі­кація цього матеріалу стала можливою завдяки підтримці амери­кан­ського народу, що була надана через Агентство США з міжна­ро­дного розвитку (USAID) та . Зміст публі­кації є виключно відпо­від­аль­ністю редакції «Далі буде» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та МЗС Польщі.