Ми щодня натра­пляємо на десяток вартих публі­кації тем. Встигаємо відписати, у кращому випадку, п’ять. І це лише ті теми, які знаходять нас. Коли ми починаємо приду­мувати теми самі, з’являються численні ідеї статей, репор­тажів, інтерв’ю. Стільки цікавого й корисного – хочеться зробити це все! Але часові, людські та матері­альні обмеження повер­тають на землю.
Усі внески витра­ча­ються на технічне забез­пе­чення роботи сайту, а також на можли­вість редактору й журна­лістам менше часу приділяти підро­біткам, а більше – Далі буде. Жодних корпо­ра­тивів, ніяких брендо­ваних ручок, і в дорогі відря­дження ми за ці гроші не їздимо. Витрати – лише на найне­об­хі­дніше.

Скільки взагалі потрібно?
В ідеальному світі базові потреби сайту задовольняли б 30 тисяч гривень на місяць. Знавці створення ЗМІ зрозу­міють: це мізерна сума. У світі реальному, втім, ми обходимось меншим ресурсом.

То як краще допомогти?
Якщо в плані грошей, то способи два: разовим чи регулярним платежем через систему Приват­Банку. Для разового, будь ласка, введіть номер своєї банків­ської картки й суму за цим лінком. Або ж ось просто номер нашої картки — 4149 4378 3002 8534. Регулярний оформити нескладно теж.

Треба обрати комфортну для вас суму в гривнях: , тоді натиснути ввести номер мобільного й картки — і готово. Якщо з якоїсь причини Ви вирішите скасувати регулярний платіж — це робиться в кілька кліків у системі Приват24.

Регулярні платежі гарні для проекту тим, що дозво­ляють надійніше планувати майбутнє.
Внески від читачів не є основним за кількістю доходом сайту: ми також часом отримуємо гранти. Однак читацька допомога найцінніша і найпри­ємніша: вона свідчить, що наш проект корисний тим, для кого ми все це робимо. А часом вона дійсно допомагає звести кінці з кінцями.

А без грошей можна допомогти?
Звичайно. Ми дуже цінуємо ідеї, критику, поради щодо дизайну й текстів, пропо­зиції нових тем – і, звичайно, поширення інфор­мації про Далі буде. Все це надихає нас і допомагає розви­ватись. Маєте щось із такого – будь ласка, повідом­ляйте нас за вказаними внизу кожної сторінки конта­ктами.